Останні новини

Відповідають нормам питної води: в Одесі перевірили бювети

Такі дослідження проводять раз на місяць

Вода у бюветах Одеси відповідає нормі. В місті перевірили всі комплекси, де мешканці набирають питну воду.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційний сайт Одеської міської ради.

Читайте також: На Одещині в 11 населених пунктах вода не придатна до споживання

В Одесі постійно функціонують 16 бюветних комплексів. Аналіз якості артезіанської води в бюветах до" і "після" очищення виконується державним підприємством "Український науково-дослідний інститут медицини транспорту" МОЗ України.

Згідно з угодою між Комунальним підприємством "Сервісний центр" і ДП УНДІ МТ, дослідження підземної і очищеної води проводяться один раз на місяць.

У квітні 2021 року було проведено санітарно-хімічні дослідження проб підземних вод і очищеної питної води з бюветних комплексів на території Одеси. За результатами проведених мікробіологічних досліджень очищена питна вода з бюветних комплексів відповідає гігієнічним вимогам питної води.

Довідка

На території Одеси розташовано 16 бюветних комплексів з різним горизонтом свердловин - від 80 до 120 метрів. Всі бювети знаходяться на обслуговуванні комунального підприємства "Сервісний центр". Згідно з розрахунками КП "Сервісний центр", у середньому 45 тисяч одеситів щодня користуються послугами бюветних комплексів. Витрата води в одному бюветі становить 18-20 куб.м води на добу. Вода зі свердловин подається вільно і доступна кожному одеситу.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05