Останні новини

Відомий український кардіохірург проведе безкоштовні консультації в Білгороді-Дністровському

9 жовтня в Білгороді-Дністровському пройде виїзний прийом відомого українського кардіохірурга Бориса Тодурова, а також профільних фахівців “Інституту серця Міністерства охорони здоров'я України”. Для консультації пацієнти повинні мати особисту медичну документацію і в умовах карантину - індивідуальну маску.

Про це повідомляє пресслужба Білгород-Дністровської міської ради.

Прийом і консультація будуть проходити з 10:00 у приміщенні міської лікарні за адресою Московська, 1 (1 поверх корпусу дитячого та діагностичного відділення).

Консультації будуть проводити член-кореспондент Національної Академії медичних наук України, дійсний член Європейської асоціації кардіоторакальних хірургів, президент Всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології, доктор медичних наук, професор - Тодуров Борис Михайлович і лікарі-кардіохірурги установи.

Нагадаємо, в Одесі співробітники Служби безпеки України затримали шестеро місцевих жителів, які закуповували заборонені речовини у постачальників оптом. Вони збували наркотики через власний інтернет-сайт та закриту групу в одному з популярних месенджерів. 

Вийти в ефір