Останні новини

Відомій горе-матері Одеси суд поверне дітей: Служба у справах дітей обурена

В Одесі апеляційний суд прийняв рішення повернути багатодітній асоціальній матері Ірині С. трьох малолітніх дітей шкільного віку. Мова идет про горе-мати, яка тричі відмовлялася від 3 з 4 власний дітей.

Про це повідомила начальник Служби у справах для дітей Одеської міської ради Юлія Нікандрова в інтерв'ю на 7 каналі.

Дана жінка веде асоціальний спосіб життя, щодня вживає алкоголь, а кількість складених на неї адміністративних протоколів за невиконання батьківських обов'язків вже не один десяток. Кількість ситуацій, при яких вона поставила під загрозу здоров'я та життя дітей налічує ще більші цифри. Всі діти практично погодки і потребують спеціальних потреб психологічного характеру. Є порушення - потрібна корекція. Рішення суду вступить до сили через місяць, ми змушені будемо повернути дітей матері, але повертати нікому! Ми в люті”, - сказала Юлія.

Зазначимо, що вперше жінка потрапила в поле зору Служби у справах дітей 7 років тому. На початку 2020 роки діти потрапили за актом поліції в центр соціально-психологічної реабілітації, після чого довгий час перебували в притулку (мова йде про трьох малолітніх дітей, перша старша дитина - дочка - живе окремо). Після їх помістили у спеціалізований інтернет для подальшої корекції.

Хочеться уточнити, що житплоща цієї жінки 16 кв м. А на суд вона навіть не з'явилася.

Цинічно прогуляла. Ще б. Вона не встигає тверезішати”, - напила Юлія на сторінці у Facebook.

Фото: Facebook

Нагадаємо, у січні її 6-місячного сина співробітники Служби забрали з чужої квартири у Приморському районі. Жінка залишила немовля з незнайомою пенсіонеркою. До того моменту, піврічна дитина була навіть не зареєстрована - відсутнє свідоцтво про народження. Немовля було в занедбаному стані і доставлено в 3-ю міську дитячу лікарню.

В історію втрутилася скандальна активістка та правозахисниця Зоя Мельник, яка яро відстоювала сторону матері на своїй сторінці у Facebook.

В Одесі апеляційний суд прийняв рішення повернути багатодітній асоціальній матері Ірині С. трьох малолітніх дітей шкільного віку. Мова йде про горе-мати, яка тричі відмовлялася від 3 з 4 власних дітей.


Про це повідомила начальник Служби у справах дітей Одеської міської ради Юлія Нікандрова в інтерв'ю на 7 каналі. https://www.youtube.com/watch?v=KT-xWMouPDI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2rCinAofg7YBXejbkSO8MNRaTmpZBkZTY_ucA6Z7Y3bTwlk3jPpa0QxYU


“Данная женщина ведет асоциальный образ жизни, ежедневно употребляет алкоголь, а количество составленных на нее административных протоколов за неисполнение родительских обязанностей уже не один десяток.  Количество ситуаций, при которых она ставила под угрозу здоровье и жизнь детей насчитывает еще большие цифры. Все дети практически погодки и нуждаются в специальных потребностях психологического характера. Есть нарушения - нужна коррекция. Решение суда вступит в силу через месяц, мы вынуждены будем вернуть детей матери, но возвращать некому! Мы в ярости”, -Отметим, что впервые женщина попала в поле зрения Службы по делам детей 7 лет назад. В начале 2020 года дети попали по акту полицию в центр социально-психологической реабилитации, после чего долго время находились в приюте (речь идет о трех малолетних детях, первый старший ребёнок - дочь - живет отдельно). После их поместили в специализированный интернет для дальнейшей коррекции.


Хочется уточнить, что жил. площадь этой женщины 16 кв м. А на суд она даже не явилась.


“Цинично прогуляла. Ещё бы. Она не успевает трезветь”, - Вийти в ефір