Останні новини

Відновлення фасаду, вікон та пульт кондиціонування: в Одеській облраді розповіли, як планують реставрувати “Олімпієць”

Також передбачена заміна покриття для бігових доріжок.

Цього року Одеська облрада планує реконструювати обласну школу вищої спортивної майстерності “Олімпієць”, яка знаходиться на проспекті Шевченка, 31. Наразі триває підготовка прєктної документації, для того щоб у цьому місці в майбутньому можна було б готувати олімпійських спортсменів. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської обласної ради

Читайте також: В Одесі в черговий раз планують відремонтувати манеж “Олімпієць”

Для того щоб пройти відповідну сертифікацію, в закладі необхідно удосконалити легкоатлетичний манеж. Зокрема, кількість бігових доріжок має бути збільшена з трьох до чотирьох, але найголовніше - використовувати спеціальне покриття. 

Свої рекомендації до проєкту надав віце-президент Федерації легкої атлетики Володимир Рудюк 

“Капітального ремонту тут не було декілька десятиліть, тож зокрема планується оновити фасад, встановити посилені вікна, єдину систему та пульт кондиціонування, створити умови для людей з інвалідністю”, - розповіла начальниця управління Одеської обласної ради з майнових відносин Лариса Соколік.

Олімпієць.jpeg

Фото: пресслужба Одеської обласної ради

Олімпієць 1.jpeg

Фото: пресслужба Одеської обласної ради

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
20.04