Останні новини

Відкритий урок найкращого вчителя: Олег Пустовойт в ефірі Odesa Live

Цього року отримати премію Global Teacher Prize Ukraine може вчитель з Одеси - Олег Пустовойт. Він викладає інформатику в одеській школі №65, яка знаходиться на Академіка Корольова. 

Кореспондентка телеканалу Odesa Live Анастасія Пивоварчук вирішила відвідати відкритий урок Олега Пустовойта.

Під час розмови вчитель інформатики представив своїх учнів та поділився тим, що саме для нього ця премія.

“Global Teacher Prize - це не конкурс. Global Teacher Prize - це премія. Це не про те хто кращій, це про те наскільки вчителі можуть бути цікавими. Щоб суспільство побачило, що наша справа цікава, потрібна, важлива і на скільки це виходить”, - розповів Пустовойт.

Про приз в 250 тисяч гривень він розповів, що хотів би нарешті стати одеситом та купити “якусь хатиночку”.    

Global Teacher Prize Ukraine - це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС "Освіторія" після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Більше подробиць можна подивитись у нашому відео.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/qxCMkT-Cj8M" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, фахівці з системи освіти склали рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл Одеси. У якості критерію було обрано результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

Вийти в ефір