Останні новини

Відбував строк в Австрії, але був достроково звільнений: терорист Фейзулай Куйтім з Відня був членом ІДІЛ

Теракт у Відні здійснив 20-річний Фейзулай Куйтім, раніше засуджений в Австрії за участь в діяльності терористичної організації. Він був застрелений правоохоронцями.

Про це повідомляє Kronen Zeitung.

1322d53-630x356.jpg

Фото: Kronen Zeitung

viena_shooting.jpg

Фото: Kronen Zeitung

Видання наводить дані МВС Австрії, згідно з якими Фейзулай Куйтім 25 квітня 2019 року був засуджений до 22 місяців тюремного ув'язнення за те, що збирався виїхати до Сирії та приєднатися до терористів "Ісламської держави".

5 грудня 2019 року його звільнили умовно-достроково. Він вважався молодим повнолітнім і, таким чином, підпадав під дію Закону про суд у справах неповнолітніх. За даними ЗМІ, незадовго до теракту він приніс присягу на вірність новому главі ІДІЛ Абу Ібрагіму аль-Хашимі аль-Кураіші. Він також зробив фото з мачете, пістолетом і автоматом Калашникова.

2559597.jpg

Фото: Kronen Zeitung

terrakt.jpg

Фото: Kronen Zeitung

Нагадаємо:

  • В Україні та світі станом на ранок 3 листопада сталося багато важливих подій, у тому числі ввечері в Австрії стався масштабний теракт. У США зі вчорашнього дня готувались до виборів нового президента, чинний голова держави Володимир Зеленський допускає можливість скорішого розпущення Верховної Ради. Про це та інші події детальніше читайте у матеріалі Odesa Live.
  • Новий антирекорд: станом на ранок 3 листопада на Одещині на коронавірусну інфекцію захворіли 460 осіб. У регіоні за весь час виявили 25 785 випадків.


Вийти в ефір
03.12