Останні новини

Від тюльпанів до мімози: скільки коштують квіти в Одесі на 8 березня і звідки їх привозять

Спойлер: чоловікам доведеться розщедритися

8 березня - щасливий день для всіх продавців квітів. Чоловіки натовпами скуповують всі наявні букети, щоб порадувати жінок.

Скільки коштує привітати прекрасну половину людства в Одесі, і який сенс несуть ті чи інші букети, розібрався Odesa Live.

Читайте також: Гороскоп на весну 2021 - розбираємось, що очікує підданих зірок з представницями Odesa та Kyiv Live

Тюльпани

photo_2021-03-05_12-36-47.jpg

Фото: Odesa Live

Тюльпани - головний символ 8 березня. Головною перевагою цих квіток вважається можливість скласти з них яскраві та оригінальні композиції, використовуючи бутони різних відтінків і сортів. Тюльпани вважаються універсальним подарунком для жінки будь-якого віку, статусу і соціального становища.

Щоб букет не здався "бідненьким",у ньому має бути не менше дюжини бутонів, а так як парне число не дарується, а букет з 13 квіток - погана прикмета, букет з 15 тюльпанів, з оглядкою на нинішні ціни, може вийти дорогим подарунком: вартість цієї квітки варіюється від 20 до 40 грн. Якщо брати середню ціну, то за 15 штук доведеться заплатити 450 грн. Тому радимо змішувати тюльпани з іншими, більш пишними, рослинами.

Троянди

цветы

Фото: Odesa Live

Троянда - це невмируща класика. Букет з цих квітів можна дарувати жінкам будь-якого віку. Правда, правило "бутона" ніхто не відміняв: молодим дівчатам даруються квіти з нераспустившимися бутонами, старшим жінкам - повністю розкриті пишні квітки. До того ж, якщо ви вже зважилися ощасливити даму саме трояндою, важливо розуміти, що таким чином ви підкреслюєте симпатію і прихильність.

Ціни варіюються від 60 до 80 грн. Метрові троянди - 100-120 грн.

Хризантема

цветы

Фото: Odesa Live

Ще однією популярною квіткою на 8 березня є хризантема, незважаючи на те, що її сезон починається у кінці літа. У квітки багато значень і тлумачень. Доповнивши подарунок хризантемним букетом, можна і розповісти про свою вірність, і підбадьорити, і висловити симпатію.

Вартість гілочки 50 грн, букет - 170-200 грн.

Мімоза

Mimosa2.jpg

Фото: Odesa Live

Продавці відзначають, що у цьому році вельми популярна мімоза. До слова, в Італії ці квіти на 8 березня є найпопулярнішими, замінюючи наші тюльпани. Більш того, на Апеннінах це свято називається День мімози.

Мімоза - це та квітка, яка зайвий раз нагадує адресату про те, що ваші почуття до нього як і раніше сильні. Іншими словами, за допомогою мімози ви можете показати свою турботу і підтвердити щирість своїх почуттів. Щоб висловити свої емоції, вам доведеться витратити 30-40 грн за гілочку або 200-300 грн за великий букет.

Звідки квіти?

Продавці навперебій запевняють, що вартість квітів, у порівнянні з минулим роком, практично не змінилася. Хоча деякі поділилися, що ціни ростуть зазвичай спочатку березня, а не напередодні 8-го числа - приблизно на 20%.

А ось звідки у них рослини? Як розповідають квіткарі, хоча в Україні є кілька великих компаній, які вирощують квіти, більшість рослин на прилавках все одно імпортні. В Україну їх привозять оптові постачальники, купуючи або безпосередньо у виробника, або на аукціоні в Нідерландах. Є й інші постачальники, при чому кожна країна спеціалізується на своїх рослинах: з Туреччини Україна в основному імпортує гвоздики, з Голландії везуть орхідеї і хризантеми, а троянди Україна закуповує в основному з Еквадору.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
20.04