ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Від скептицизму до лікарні: одеситка розповіла про свій досвід із COVID-19

На Одещині продовжує поширюватися коронавірусна інфекція COVID-19, а наразі в регіоні виявлено 7813 випадків хвороби. Одеситка Юлія Бойко розповіла про те, як вона разом з чоловіком потрапила в лікарню та за яких умов вони проходять лікування.

Спілкувались із Юлією Бойко ведучі прямого ефіру на телеканалі Odesa Live.

Жінка розповідає, що спочатку вона ставитися до цієї хвороби скептично та не повірила в те, що захворіла разом зі своїм чоловіком. В неї симптоми хвороби проявилися не одразу, а тести на коронавірус спочатку не показували позитивного результату.

"Мій чоловік поїхав в лікарню в четвер, а я поїхала в суботу. Зробила КТ [ред. комп'ютерну томографію] повторне, бо в мене пропав нюх і смак. Я відчувала себе пригніченою, у мене була пітливість і температура була знижена. У мене ніяких симптомів ні кашлю, ні нежиті не було", - розповідає одеситка.

Жінка разом з чоловіком знаходиться в Міській інфекційній клінічній лікарні. За словами жінки, в спеціальному боксі, де знаходяться хворі, зайти можуть лише лікарі.

"Ми не виходимо звідси, тому що це інфекційний бокс. В цьому боксі ми знаходимося цілий день, ми не виходимо звідси та не контактуємо. Лікарі заходять до нас повністю обмундировані: в масках, шоломі, рукавичках ", - поділилась вона.

Загалом лікування проходить безкоштовно за деякими виключеннями.

"З приводу лікування - все безкоштовно. Всі ліки майже є, а тих яких немає ми докуповуємо: ми даємо гроші, нам приносять чек і дають здачу. Через те, що деякі ліки специфічні", - зауважила жінка.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/nIob3WIiwYQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, студенти які прибули на навчання в Одесу з інших міст і регіонів, будуть безкоштовно проходити ІФА-тестування на COVID-19. У міському бюджеті на це передбачили 1,5 млн грн.

Вийти в ефір