Останні новини

Вибори у США і посилений карантин: найголовніші події України та світу

Станом на 4 листопада сталося безліч важливих подій як для України, так і для світу. Так, наприклад, у США стали відомі попередні результати президентських виборів. Також планується посилювати карантин в Україні, Міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України Роман Абрамовський захворів COVID-19. А Міланський апеляційний суд виніс виправдувальний вирок у справі українського нацгвардійця Віталія Марківа, повністю виправдавши його.

Детальніше читайте у матеріалі Odesa Live.

Новий президент США? 

Станом на 09:10, згідно з підрахунками CNN, переможець виборів визначився вже в 37 штатах і окрузі Колумбія. Демократ Джо Байден з невеликою перевагою обходить чинного президента, республіканця Дональда Трампа. Байден отримує 215 голосів у Колегії виборників, Трамп - 171. Для перемоги треба отримати 270 голосів.

1.jpg

Марків повертається з на Батьківщину

Апеляційний суд Мілана повністю виправдав Віталія Марківа. 30 червня 2017 року в Італії його затримали за підозрою у причетності до загибелі фоторепортера Андреа Рокеллі у м. Слов'янськ у травні 2014 року. Національна поліція в рамках розслідування провела низку слідчих дій та отримала докази невинуватості нацгвардійця.

1.jpg

Посилений карантин в Україні

З наступного тижня в Україні планують значно посилити карантинні обмеження. За різними даними, розглядаються варіанти від "карантину вихідного дня" до запровадження комендантської години та штрафів за її порушення. Виступаючи у Верховній Раді 3 листопада, очільник МОЗ Максим Степанов зазначив, що ситуація з COVID-19 близька до катастрофічної.

1.png

Український міністр захворів на коронавірус.

Міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України Роман Абрамовський захворів COVID-19. 

"Отримав позитивні результати ПЛР-тесту на COVID-19. Зараз перебуваю на самоізоляції та лікуюся вдома. Самопочуття задовільне", - йдеться у його повідомленні.

251482.jpg

Нагадаємо:

Середу, 4 жовтня, одесити зустрічають у заторах. Ускладнення на дорогах очікується в усіх районах міста.

Вийти в ефір
30.11