Останні новини

Вибори у “Медині”: на пост ректора одеського університету претендують двоє колишніх керівників й начальник охорони здоров'я

На університетських виборах у “Медин” на посаду ректора, які пройдуть 25 листопада в Одесі беруть участь три кандидати. Колишній багаторічний керівник ВНЗ Валерій Запорожан; колишній в.о. ректора Владлена Дубініна і директор муніципального департаменту охорони здоров'я Олена Якименко.

 Про це повідомляє "Думская".

Два роки з 2018 року команда Валерія Запорожана блокувала проведення конкурсу на посаду ректора, вимагаючи призначення “обраного колективом” самопроголошеного в.о. Владислава Сухіна. При Уляні Супрун за одеський “Медин” розгорілася справжня війна. Керівниця МОЗ спробувала змістити “вічного” ректора Валерія Запорожана, який очолював університет з 1994 року, і його прихильників. Однак команда Валерія Запорожана мало дуже великий опір і не дала працювати призначеного Міністерством охорони здоров'я в.о. ректора Медіна Костянтину Аймедова, а пізніше Владлені Дубініної.

Нагадаємо, у період карантину, з 12 березня по 31 жовтня, в Одеській області отримали статус безробітного 21,3 тисячі осіб. Це в 1,8 раз більше, ніж за такий же період минулого року.

Вийти в ефір
02.12