Останні новини

Вибори міського голови в Одесі під час пандемії COVID-19: відвідування ділянок пройде за новими правилами

Постановою Одеської міської ТВК призначено повторне голосування з виборів Одеського міського голови. Воно буде проходити за новими правилами 15 листопада поточного року.

Про це йдеться у постанові Одеської міської територіальної виборчої комісії. 

Так, заходити в приміщення виборчої дільниці потрібно тільки в захисній масці, у чергах дотримуватися дистанції 1,5 метра, руки обробляти антисептиком, а для голосування мати власну ручку. Період голосування на виборчих дільницях - з 08:00 до 20:00.

“Якщо ж у період проведення виборів виборець буде перебувати на самоізоляції, то він може проголосувати за місцем перебування. Для цього йому слід подати заяву з виписаною медзакладом довідкою про стан здоров'я (перебування на самоізоляції) НЕ пізніше 20:00 останньої п'ятниці перед днем виборів (13 листопада). А в день голосування самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, що підтверджує особу або громадянство України”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у четвер, 12 листопада, на вулиці Єврейській, 43 проходить мітинг через обшуки у приймальні екснардепа Дмитра Голубова. За вищезазначеною адресою знаходиться Управління СБУ в Одеській області. 

Вийти в ефір
25.11