Останні новини

Весняний призов-2021 стартує: скільки мешканців Одещини планують залучити до строкової служби

В цілому в Україні розраховують на 6 500 призовників.

З 1 квітня в Україні почнеться військовий призов і хлопці у віці від 18 до 27 років одягнуть солдатську форму. На Одещині планується залучити до лав ЗСУ та Нацгвардії 775 юнаків. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Одеський обласний центр комплектування та соцпідтримки.

Читайте також: Військові навчання ВМС у гирлі Бистре - два порти Одеської області разом з Миколаївським обмежили роботу 

Цьогоріч термін служби для солдатів і матросів, сержантів і старшин складе 1,5 року. Призовники з вищою освітою і ступенем магістра служитимуть 1 рік. 

“Із 775 юнаків до лав Збройних Сил залучать 297 осіб, до Національної гвардії – 318, до Державної прикордонної служби – 115, до Державної спеціалізованої служби транспорту – 45”, − розповів начальник відділу призову Одеського обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки Сергій Скоробогатько.

Солдаты.jpg

Фото: Одеський обласний центр комплектування та соцпідтримки

Зазначається, що у випадку коли повістка не надійшла, призовники зобов’язані з’явитися до дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову. Якщо вони змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до районного (міського) ТЦК та СП за новим місцем проживання, щоб стати на військовий облік.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok


Вийти в ефір
21.04