Останні новини

Весняний призов-2021: першу сотню мешканців Одещини відправили на службу в армію

Військовослужбовців строкової служби у район проведення ООС не направлятимуть.

6 квітня для проходження строкової служби до війська відправили перших сто юнаків з Одещини. Загалом, цьогоріч під весняний призов підпадають 775 одеситів.  

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеського обласного центру комплектування та соцпідтримки.

Читайте також: Військові навчання ВМС у гирлі Бистре - два порти Одеської області разом з Миколаївським обмежили роботу 

Проходити службу у Збройних Силах цьогоріч будуть 297 юнаків, 318 - у Національній гвардії, 45 - у Державній спеціальній службі транспорту та 115 - у Державній прикордонній службі.

Хлопці.jpg

Фото: ООТЦК та СП

Звання солдат присвоєно юнакам наказом обласного військового комісара Одещини. Перша сотня строковиків з обласного збірного пункту відправляється до лав Збройних сил України.

"Шановні призовники, сподіваюсь, що ви вправно опануєте військові знання, успішно здолаєте всі труднощі служби, гідно виконаєте свій громадянський обов’язок. Служба Батьківщині відкриє нову сторінку вашого життя та стане тим щаблем, який дасть старт у доросле життя. Бажаю вам здоров’я, мужності та витримки", - написав військовий комісар Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Євген Борисов.

Призовники.jpg

Фото: ООТЦК та СП

Додамо, що ті, хто мають вищу освіту служитимуть рік, решта – півтора. До того ж, військовослужбовці строкової служби, навіть за власним бажанням, у район проведення операції Об’єднаних сил не направляються.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04