Останні новини

Верховна рада України вже готує закон про легалізацію канабісу - Арахамія

У Верховній раді України вже готують законопроєкт про легалізацію медичного канабісу. Документ регулюватиме питання застосування його при виробництві ліків.

Про це на брифінгу заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

За його словами, відповідна робоча група вже створена.

"Там є два принципових підходи. Перший - дозволити імпорт вже готових препаратів, які використовуються в медичній сфері, і подивитися, як вони працюють і як це допомагає онкохворим, людям із хворобою Альцгеймера і т. д. А потім вже йти шляхом імпортозаміщення", - заявив він.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsluganarodu.official%2Fvideos%2F756908448197591%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Зазначимо, пункт про легалізацію медичного канабісу виносився на Всеукраїнське опитування 25 жовтня. За попередніми даними, легалізацію підтримали 70% опитаних.

Президент Володимир Зеленський заявив, що такий результат може стати головним аргументом для Верховної ради, щоб схвалити відповідний законопроєкт

"Електорально вони (народні депутати, - ред.) побачать, що люди це підтримують. Тоді я як президент, маючи вже соціологію, нічого не буду боятися, подам цей законопроєкт і буду знати, що у мене є підтримка і Ради, і народу", - заявив він.

Нагадаємо, вмережі з’явилося фото аркуша з п’ятьма питаннями від президента України Володимира Зеленського, які він планує задати виборцям 25 жовтня, під час голосування на місцевих виборах. Згідно інформації на аркуші, в останніх трьох питаннях глава держави планує дізнатися думку українців стосовно зменшення кількості народних депутатів, легалізації медичного канабісу та застосування гарантій безпеки Будапештського меморандуму.

Вийти в ефір
01.12