Останні новини

"Величезна втрата для всієї спільноти Adobe": у США помер розробник PDF-формату

Чоловік помер у своєму будинку.

Чарльз Гешке, один із засновників компанії-розробника Adobe Inc., помер 16 квітня. Він був на 82-му році життя. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Associated Press.

Читайте також: Помер репер DMX

Чарльз Гешке отримав докторський ступінь в Університеті Карнегі-Меллона, працював в дослідницькому центрі Xerox. Там він познайомився з майбутнім партнером по бізнесу Джоном Варноком. У 1982 році Гешке та Варнок звільнились з Xerox, щоб заснувати власну компанію і зайнятися розробкою ПЗ.

"Це величезна втрата для всієї спільноти Adobe і технологічної індустрії, для яких він був провідником і героєм протягом десятиліть", - зазначив генеральний директор компанії Шантану Нараєн.

Фото: erudytam.net

Фото: erudytam.net

Першим продуктом компанії стала нова технологія друку тексту і зображень Adobe PostScript. Згодом розробки компанії поповнилися створенням нового формату 2D-документів - PDF і їх редактором/рідером Adobe Acrobat, редактором для роботи з векторною графікою Adobe Illustrator і відеоредактором для нелінійного монтажу Adobe Premiere Pro. Але однією з найвідоміших і найпопулярніших розробок компанії став графічний редактор Adobe Photoshop.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05