ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Вдягни маску правильно і голосуй: головний санітарний лікар розповів про процесс голосування на місцевих виборах під час пандемії

Якщо людина вдягне медичну маску неправильно під час голосування на виборчій дільниці, то голосуватиме за такими ж правилами як захворіли на ГРВІ. Однак після того поліція має скласти протокол на порушника.

Про це розповів головний санітарний лікар України - Віктор Ляшко під час круглого столу Українського кризового медія центру

“У разі, якщо людина відмовляється надіти маску на рот і ніс, то його все одно треба допустити до здійснення свого виборчого права, але по такому процесу, як і людини з ознаками ГРВІ” - розповів Ляшко.

Однак після цього поліція повинна скласти на порушника карантину протокол, адже виборча дільниця є суспільним будинком.

Що стосується голосування людей з ознаками застуди, то, відповідно до урядової постанови, вони повинні голосувати в окремій кабінці за окремим маршрутом. Члени виборчої комісії повинні стежити, щоб з хворим зберігалася дистанція.

Маємо зауважити, що на виборчих дільницях будуть проводити температурний скринінг, а також дезінфекцію рук. Біля столу кількість людей в черзі не повинна перевищувати трьох.

Якщо ж захворіє член виборчої комісії, то інших на самоізоляцію не відправлять в тому випадку, якщо вони дотримувалися протиепідемічні вимоги і носили засоби захисту.

Також заступник голови МОЗ України розповів, що місцеві вибори в Україні можуть бути перенесені, якщо введуть надзвичайний стан.

“Вибори можуть бути перенесені тільки тоді, коли буде введено в країні надзвичайний стан. В іншому випадку вибори відбудуться так, як прописано у виборчому законодавстві і згідно епідемічним нормам, які затвердив Кабмін”, - заявив Ляшко.

За словами Ляшка, своє виборче право зможуть реалізувати всі - навіть виборці з симптомами коронавирусной хвороби.

Нагадаємо, Одеська область не залишиться без кисню, який необхідний для заправки апаратів ШВЛ, при лікуванні важких форм COVID-19, а також інших захворювань. Вже є договір на доставку балонів з Дніпра. 

Вийти в ефір