Останні новини

Вчені з'ясували, що люди, які перехворіли на COVID-19 можуть продовжувати заражати інших

Частинки інфекції можуть залишатися в носі і горлі після одужання, хоча сам пацієнт вже має імунітет.

Інституту громадського здоров'я Великої Британії під час досліджень з’ясував, що люди, які перехворіли на коронавірус можуть заражати людей. Частинки інфекції можуть залишатися в носі і горлі після одужання, хоча сам пацієнт вже має імунітет.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Reuters.

Через вищезазначені дані наявність антитіл в організмі не гарантує, що людина не буде і далі розповсюджувачем вірусу. 

Водночас ті, хто перехворів на “корону” можуть мати імунітет не менше п'яти місяців. Тому люди, які заразилися під час першої хвилі ризикують захворіти знов. Вчені дійшли висновку, що у такому випадку дуже низький ризик ускладнень. Однак залишається можливість подальшого поширення ними інфекції. 

Втім під час досліджень повторно заразилися лише 44 з 6614 добровольців. Зараз у команди недостатньо даних, аби визначити, хто може піддаватися більшому ризику повторного зараження. За словами імунолога Джорджа Кассіотіса з Інституту Френсіса Кріка, учасниками дослідження були в основному молоді та жінки.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok