Останні новини

Вбили двох зайців: збірна України з баскетболу розгромила Угорщину і вийшла на Євробаскет-2022 з першого місця

Путівку на континентальну першість українці завоювали ще восени торік.

Національна збірна України тріумфально завершила відбірковий етап на Євробаскет-2022, розгромивши команду Угорщини в Києві з рахунком 97:63. Героями матчу стали В’ячеслав Бобров та Олександр Мішула, які набрали по 19 та 18 очок відповідно.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ФБУ.

Розпочинався поєдинок для українців не так впевнено, як про це свідчить підсумковий рахунок. Угорці захопили лідерство, серед них найбільш результативно діяв Келлер, якого не змогли нейтралізувати. Проте, через деякий час, наша команда змінила ситуацію в свою користь за рахунок агресивної гри на щитах. В’ячеслав Бобров та Олександр Мішула, які з’явилися на майданчику, допомогли команді відчути впевненість і повели партнерів за собою. Завдяки цьому українцям вдалося виграти першу чверть з перевагою в чотири бали.

Далі національна команда тільки додавала і методично громила суперника. Зокрема, вдавалися дальні кидки - 8 проти 1. Після перерви господарі повели вже з 30-очковою перевагою та спокійно здобули важливу перемогу. Завдяки цьому збірна України виходить на Євробаскет-2022 з першого місця і матиме більш виграшну позицію при розподілі команд на групи у фінальній частині турніру.

"Дисципліна і бажання – два ключові чинники цієї перемоги. Я радий за команду, всі 40 хвилин були сфокусовані та виконали установки. Угорці грали два матчі два дні поспіль, але це не наша проблема. Якщо команда завжди сконцентрована, то буде результат. Перемогли з потрібною різницею, добре грали в захисті", - прокоментував перемогу головний тренер збірної України Айнарс Багатскіс.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!