Останні новини

Вболівальники знову можуть відвідувати спортивні змагання в Україні. Подробиці

З 24 лютого Україна повернеться до адаптивного карантину.

У середу, 17 лютого, Уряд України ухвалив зміни до умов карантину під час пандемії. З 24 лютого людям дозволили відвідувати спортивні змагання на стадіонах, але за умови заповнення не більше 50% місць. Також глядачі повинні дотримуватись протиепідемічних заходів: мати захисну маску та антисептики.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку Урядового порталу України.

Читайте також: Верховна Рада проголосувала у першому читанні за оподаткування іноземних компаній.

Відомо, що з 24 лютого 2021 року Україна повернеться до адаптивного карантину за рішенням Уряду. У зв’язку з цим, з середи вболівальники можуть відвідувати спортивні змагання на стадіонах України, але заповнення повинно бути не більше 50% глядацьких місць. Відвідувачі заходів зможуть потрапити до закладів лише за умови дотримання протиепідемічних заходів.

“У ньому діятимуть ті обмеження, які діють в Україні після жорстких зимових карантинних обмежень. Більш того, ми зробили деякі послаблення. Наприклад, буде дозволятися проведення масових заходів, якщо для однієї особи передбачатиметься 4 квадратних метри площі або з наповненістю залу до 50%. Дозволятимуться відвідування закладів освіти групами більш ніж 20 осіб. Під час проведення матчів командних ігрових видів спорту можуть бути присутні глядачі, але з певними обмеженнями щодо кількості заповнених місць. Дозволятиметься працювати ресторанам, кафе, барам та їдальням до 24 години”, — зазначив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Найближчий матч збірної України відбудеться у Палаці спорту у Києві. Це будуть заключні ігри кваліфікації чемпіонату Європи 2022 року. Також команда Айнарса Багатскіса зіграє 20 лютого проти Словенії та 22 лютого проти Угорщини. Квитків ще немає у продажу. 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!