Останні новини

Вбивство Катерини Гандзюк: стало відомо ім'я замовника

1 жовтня Приморський районний суд продовжив розглядати справу про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк. Підозрюваний Ігор Павловський під час засідання визнав свою вину, а в якості замовника назвав голову Херсонської облради Владислава Мангера.

Про це повідомляє УСИ.

Суддя Дмитро Осіік задовольнив клопотання рідних Катерини Гандзюк і долучив батька, матір і чоловіка загиблої до справи в якості потерпілих. Також надійшло клопотання від адвоката Сергія Ільченко, який представляє інтереси Владислава Мангера. Адвокат хотів, аби Магнера в цій справі теж визнали  якості потерпілого і цивільного позивача.

"У мене, ваша честь, є заперечення. А як взагалі Мангер і Левін можуть бути потерпілими, є вони замовили Гандзюк і організували її вбивство?" - заявив Павловський.

Суддя відхилив клопотання адвоката Мангера і приступив до утвердження угоди між прокуратурою і підозрюваним.Павловський підтвердив, що до вбивства причетні голова Херсонської області Владислав Мангер і Олексій Левін. Обидва - в київському СІЗО.

Нагадаємо:

Вийти в ефір