Останні новини

Важкий стан та реанімація: медики розповіли як почуваються постраждалі в ДТП на проспекті Небесної сотні

Лікарі Одеської обласної дитячої лікарні розповіли про стан 15-річної дівчинки та 16-річного хлопчика, які постраждали в екстремальному ДТП на проспекті Небесної сотні, де водій влетів в зупинку громадського транспорту. Діти отримали дуже серйозні травми. 

Про це повідомляє Odessa.online.

“На сьогоднішній день стан дівчинки - важкий, стабільний. Вона в свідомості, спілкується з нами. На даний момент загрози життю немає. Є травматичні ушкодження, які вимагають досить тривалого лікування. Поки вона буде перебувати у відділенні інтенсивної терапії під наглядом. Як тільки стан її стабілізується, ми її переведемо у відділення травматології. Хлопчик перебуває у відділенні травматології - він у стані середньої тяжкості”, - прокоментував стан підлітків завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Володимир Босенко.

Також в Одеській обласній лікарні розповіли про стан ще одної постраждалої 48-річної жінки. Вона в наслідок ДТП потрапила до реанімації. 

“Діагноз закрита черепно-мозкова травма, перелом ребер з двох сторін, пневмоторакс, перелом кісток тазу, перелом хребта і вивих двох гомілок. Зараз вона з позитивною динамікою, в свідомості, Я думаю ще добу у нас побуде вона і ми її переведемо в відділення травматології. Там будуть подальшу долю її вирішувати травматології - оперувати чи консервативну терапію”, - розповів завідувач відділенням інтенсивної терапії загального профілю Одеської обласної лікарні Володимир Фесенко.

Також в Єврейській лікарні знаходиться ще одна постраждала в аварії 39-річна жінка. В неї політравма, перелом кісток правої гомілки і стопи, закрита черепно-мозкова травма. Її ушпиталили у відділення травматології. 

Нагадаємо, аварія сталася ввечері 10 листопада. Попередня версія слідства: 49-річний чоловік був змушений маневрувати, оскільки його "підрізав" водій "BMW" і внаслідок цього він не зміг втримати авто та влетів у зупинку.

Вийти в ефір
02.12