Останні новини

Вакцина CoronaVac від COVID-19: Китай повідомив про результати випробувань

Китайська коронавірусна вакцина-кандидат CoronaVac, створена на основі інактивованого вірусу SARS-CoV-2, продемонструвала свою ефективність і безпеку на першій і другій фазах випробувань. Протягом 14 днів після введення дози дослідники виявляли стійкі реакції антитіл навіть при найнижчій випробуваній дозі (3 мкг). Вакцину вводили двічі з інтервалом у два тижні. 

Про це повідомляє EurekAlert.

Дослідження 1 та 2 фази проводилося у період з 16 квітня по 5 травня 2020 року в окрузі Суйнін провінції Цзянсу, Китай. Воно включало понад 700 здорових добровольців у віці 18-59 років.

Вакцина добре переноситься у всіх випробуваних дозах. Найбільш частим побічним ефектом був біль у місці ін'єкції. Рівні антитіл, викликані вакциною, були нижчими, ніж у людей, які були інфіковані COVID-19 і вилікувалися від нього. 

Однак вчені все ж очікують, що вакцина може забезпечити захист від вірусу. За словами експертів, отримані результати означають, що вакцина підходить для екстреного використання.

CoronaVac - одна з 48 вакцин-кандидатів від COVID-19, які наразі проходять клінічні випробування. 

Нагадаємо. станом на ранок 18 листопада в Одеській області лабораторно підтвердили ще 630 нових випадків коронавірусу. Тепер загальна кількість хворих у нашому регіоні знизилася до 34 806 осіб.

Вийти в ефір
03.12