Останні новини

Вакцину ще не привезли, але у міськраді Одеси вже визначилися кому доставлять Pfizer

Щеплення препаратом робитимуть найуразливішим верствам населення.

До Одеської області незабаром має надійти 4 тисячі 680 доз вакцин американської компанії Pfizer. Їх планують використати для щеплення понад двох тисяч людей похилого віку в будинках-інтернатах закритого типу.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на повідомлення директорки міського департаменту охорони здоров'я Олени Якименко під час дистанційного засідання оперативного штабу.

Читайте також: Компанія AstraZenecа перейменувала вакцину від COVID-19 на Vaxzevria

За її словами, Pfizer передадуть до обласного складу. Щеплення отримають працівники та люди похилого віку в будинках-інтернатах закритого типу. Ця кількість розрахована з повторною вакцинацією через 28 днів.

Також до Одеси надійде п'ять тисяч доз вакцини AstraZeneca CoviShield. А ще регіон очікує на партію китайських вакцин Sinovac. Вона розрахована на маломобільні групи населення, паралімпійців та спостерігачів на ЗНО.

Якименко також повідомила, що за весь період вакцинації в Одесі зробили 3 тисячі 754 щеплення. Вакцину отримали 3 тисячі 428 працівників закладів охорони здоров'я та 326 громадських діячів.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04