Останні новини

Вакцинація негативно впливає: Netflix втратив 11% від ціни акцій, через повільне зростання кількості підписників

За перший квартал стрімінговий сервіс заробив на 300 тисяч доларів більше очікуваного.

Зростання кількості передплатників стрімінгової платформи Netflix сповільнилося через труднощі з випуском нових картин і поліпшення ситуації з COVID-19. Ці дані обвалили акції компанії на 11%.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Reuters.

Читайте також: Топ-12 найочікуваніших фільмів 2021-го року від Netflix

За I квартал 2021 року компанія залучила 3,98 мільйонів нових передплатників. Аналітики Refinitiv очікували, що за цей термін Netflix приверне 6,25 мільйонів користувачів. У сервісі на другий квартал, вже зовсім інші сподівання, там розраховують всього на 1 мільйон нових підписників, замість 4,8, які їм прогнозували аналітики. 

Аналітики прогнозують, що люди будуть витрачати менше часу на перегляд фільмів і шоу і більше часу проводити поза домом у міру прискорення темпів вакцинації від COVID-19.

При цьому в Netflix очікують, що зростання числа передплатників прискориться в другій половині року. Тоді компанія випустить нові сезони картин "Ти", "Паперовий будиночок", "Відьмак" і бойовик "Червоне повідомлення". У компанії додали, що пандемія завадила випуску нових картин.

За квартал чистий прибуток компанії склав 1,71 млрд доларів, а загальний дохід - 7,16 млрд, перевищивши прогнози на 300 тисяч доларів.

Netflix.jpeg

Фото: Pexels

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
10.05