ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
27 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
185

Останні новини

Вадим Рабінович: “Влада хоче відібрати в українців пенсії”

5 жовтня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що через 15 років не буде можливості платити українському народові пенсії. Як до цієї заяви ставиться співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович?

Про це він розповів в ефірі достославного телеканалу Odesa Live.

"Вони збираються ввести так звану накопичувальну систему оплати. Вже з наступного року, буде стягуватися 3% з зарплати на пенсію. Чим це закінчиться? Вони перестануть платити пенсії, гроші вкрадуть, як це було завжди, і у нас нічого не залишиться. Влада хоче відібрати в українців пенсії. Не через 15 років, а вже зараз! Суть дуже проста - ми повинні складати гроші собі на пенсії у них в кишенях", - сказав нардеп.

Вадим Рабінович зауважив, що пенсії в Україні вже немає давно, є тільки соціальна виплата, щоб люди не померли з голоду.

“Навіщо їм потрібні раби, які більше не працездатні? Дерти більше нічого з людей - давайте заберемо у них пенсії”, - обурився Вадим Рабінович.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/yC0W8BDvxfY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір