Останні новини

В застосунку Дія з’явиться електронна версія свідоцтва про народження

Міністерство цифрової трансформації впроваджує електронне свідоцтво про народження. 23 вересня, Кабінет Міністрів схвалив постанову, згідно з якою впроваджується цифрове свідоцтво про народження дітей віком до 14 років.

Про це повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів України.

“Раніше свідоцтво про народження було лише в паперовому вигляді. Відтепер документ також відображатиметься в мобільному застосунку "Дія" в обох батьків”, - розповів Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, разом зі свідоцтвом також відображатиметься і актуальна прописка дитини. Відтепер електронне свідоцтво про народження має таку ж юридичну силу, що й паперове.

Ухвалена постанова визначає порядок замовлення, формування, пред’явлення та встановлення достовірності е-свідоцтва про народження. Також постановою визначено можливість передавання цифрового свідоцтва про народження у вигляді електронних копій.

Також в уряді зазначили, що скоро Мінцифри запустить бета-тестування електронного свідоцтва про народження в мобільному застосунку "Дія".

Нагадаємо, 23 вересня, об 11:45 зафіксовано несанкціоноване втручання у роботу офіційного вебсайта Нацполіції. За цим фактом правоохоронні органи розпочали кримінальне провадження . На цей час сайт Національної поліції не працює.

Вийти в ефір