Останні новини

В заповідник на Одещині прилетіли червонокнижні птахи

В області продовжується весняна міграція птахів.

В Національний природний парк "Тузлівські лимани" прилетіли червонокнижні птахи. Морські пісочники поселилися в заповіднику колоніями.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Facebook-сторінку еколога та керівника науково-дослідницького відділу нацпарку "Тузлівські лимани" Івана Русєва.

Читайте також: На Одещині браконьєри почали відстрілювати рідкісних птахів - еколог

Фото: Іван РусєвФото: Іван Русєв

"В НПП "Тузлівські лимани" зявилися стрункі, трохи менше за шпака, кулики (морські пісочники) з досить короткими дзьобами та ногами. Зараз ці гарні птахи в нацпарку тримаються групами, поодинці або у зграях з іншими куликами на пляжах піщаних і піщано-черепашкових островів та кіс, відкритих ділянках узбережжя з розрідженою трав'яною рослинністю або без неї, на солончаках. Гніздяться вони вздовж узбережжя моря і солоних озер. Вид занесено до Червоної книги України", - йдеться у дописі Івана Русєва.

Еколог відмітив, що на чисельність рідкісних морських пісочників погано впливають декілька факторів. Зокрема, інтенсивне освоєння прибережних біотопів та їх трансформація, зростаюче рекреаційне навантаження, господарська діяльність, випасання худоби у місцях гніздування, ріст чисельності здичавілих собак.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05