Останні новини

В ЄС почали перевіряти вакцину Sinovac на ефективність та безпеку

Огляд триватиме до моменту, поки не стане відомо діючий препарат чи ні.

З 4 травня почнеться дослідження вакцини проти коронавірусу Sinovac Європейським агенством з лікарських засобів (EMA). Вони перевірятимуть ефективність та безпеку препарату, що є першим кроком до можливого схвалення для використання у ЄС.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на AP.

Читайте також: В Україні з 19 травня розпочнуть щеплення другою дозою вакцини AstraZeneca - як проходить вакцинація на Одещині

Фото: SinovacФото: Sinovac

"Ці дослідження [ред. клінічні випробування] свідчать про те, що вакцина запускає вироблення антитіл, які борються з коронавірусом і можуть допомогти захистити від хвороби", - йдеться у повідомленні агентства.

Агентство проводить огляд трьох інших вакцин: розробленої німецькою біотехнологічною компанією CureVac, розробленої в Америці Novavax та російської "Спутник V". 

Україна зареєструвала цю вакцину 9 березня. Договір щодо постачання 1,8 мільйона доз вакцини від Sinovac Biotech був підписаний ще торік. На цю мить її використовує Бразилія, Мексика, Індонезія, Китай, Туреччина тощо. 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa LiveБекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05