Останні новини

В Україні з 9 квітня ФОПи можуть законно отримати виплату “карантинних” 8 тисяч

Відповідний документ було опубліковано 8 квітня.

З 9 квітня в Україні набув чинності закон, згідно з яким застраховані фізичні особи, які були змушені припинити свою діяльність через карантинні обмеження у червоних зонах, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 8 тисяч. ФОПи та наймані працівники для цього повинні зареєструватись через портал “Дія”.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на інтернет-ресурс “Голос України”.

Читайте також: ФОПи можуть отримати 8 тисяч гривень компенсації - що змінять ці гроші і чи допоможе одеська мерія

карантин

Фото: pexels.com

30 березня Верховна Рада ухвалила закон “Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, який набув чинності вже 9 квітня. 

Відповідно до акту, підприємці та наймані працівники, які припинили свою діяльність через посиленні карантинні обмеження, мають право отримати матеріальну допомогу від держави у розмірі 8 тисяч гривень. Для цього бажаючі повинні зареєструватись через додаток або Єдиний портал “Дія” й написати звернення, вказавши необхідну інформацію.Також зареєстровані фізичні особи зможуть додатково отримати виплати з місцевих бюджетів, якщо орган місцевого самоврядування ухвалить відповідне рішення.

“Застрахована особа має право звернутися із заявою про надання допомоги застрахованим особам протягом 30 днів із дня запровадження на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, - йдеться у документі.

закон

Фото: скріншот Голос України

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04