Останні новини

В Україні прийняли закон про держслужбу з пропозиціями Зеленського - Рада

Законопроєкт №4531 підтримали 267 народних депутатів.

Верховна Рада прийняла закон про держслужбу, який містив пропозиції президента України Володимира Зеленського. Документ передбачає відновлення проведення конкурсів на відповідні посади, а ще розширює повноваження виконувача обов'язків міністра.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на позачергове засідання Ради

Читайте також: Звернення до Європи щодо окупації Криму та реалізації права дитини - що ухвалила Рада за тиждень

Фото: pravda

Фото: pravda

Раніше Володимир Зеленський ветував цей закон, а згодом вніс свої пропозиції. Президент підтримує необхідність відновлення конкурсів на посади держслужби. Втім, він вважає, що положення про виконання першим заступником міністра або заступниками (у період, коли посада міністра вакантна) тільки окремих повноважень міністра, є неприйнятними. Тобто Володимир Зеленський вирішив повернути всі повноваження в.о. міністрів.

У документі з пропозиціями президента також зазначено, що "неприйняття Верховною Радою України протягом тривалого часу рішення про призначення міністра неминуче призведе до паралічу діяльності відповідного центрального органу виконавчої влади з формування та реалізації державної політики у визначеній сфері".

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!