Останні новини

В Україні оновили карантинне зонування: Одеська область залишилась “червоною" - МОЗ

У Хмельницькій області спостерігається найбільша кількість госпіталізованих з COVID-19.

Станом на 1 квітня МОЗ встановило “червоний” рівень епідемічної небезпеки у 10 областях України. У “жовтій” зоні залишається єдиний регіон - Херсонський.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.

Читайте також: Новий антирекорд - в Одеській області за добу виявили 1 305 нових інфікувань COVID-19

моз

Фото: МОЗ

За даними Міністерства охорони здоров'я, до "червоних" зон потрапили Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ. 

"Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки встановлено на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької та Черкаської областей.

У "жовтій" зоні залишається єдина область - Херсонська.

Також за статистикою, в Україні показник госпіталізації не перевищено тільки у Кіровоградській, Луганській та Херсонській областях. А найбільша кількість пацієнтів, хворих на коронавірусну інфекцію, спостерігається у Хмельницькій області.

моз

Фото: МОЗ

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04