Останні новини

В Україні виявлено п’ять генотипів COVID-19, на Львівщині циркулює мутований китайський різновид

Звідти надійшла інформація, що в Україні виявлено п’ять генотипів коронавірусу, зокрема на Львівщині циркулює вірус лінії В 1.1, тобто китайського походження

На Львівщині не визначають різновиди коронавірусу, але позитивні зразки скеровуються у Київ до Центру громадського здоров’я, а потім до Всесвітньої організації з охорони здоров’я. Звідти надійшла інформація, що в Україні виявлено п’ять генотипів коронавірусу, зокрема на Львівщині циркулює вірус лінії В 1.1, тобто китайського походження.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на брифінг директора Львівського обласного лабораторного центру епідеміології Наталія Іванченко.

За словами епідеміолога, подальші зразки теж будуть відправлятися до референс-лабораторії. Для того, щоб дізнатися, які саме генетичні зв’язки відбулися та чи з’явився на Львівщині "британський" зразок коронавірусу.

“Це є надзвичайно коштовним і спеціалізованим дослідженням, яке безпосередньо проводить референсна лабораторія ВООЗ, а нас інформує про проведення результатів”, - додала директорка Львівського обласного лабораторного центру епідеміології Наталія Іванченко.

Нагадаємо, не бійтеся щось втрачати, з часом до вас прийде краще і більш вартісне. Потрібно лише трохи часу.