Останні новини

В Румунії на виборах в мери переміг покійник: чоловік вмер від COVID-19 за декілька днів до голосування

Мером (примаром) румунської комуни (комуни є, на ряду з муніципіями, мінімальними адміністративно-територіальними одиницями Румунії. Всього в Румунії 2686 комун. Населеним пунктам з населенням менше ніж 10 000 осіб зазвичай надається статус комуни. Головою комуни є примар, - прим. ред) Девеселу втретє обрали Йона Алімана, кандидата від соціал-демократів. Та виявилось, що чоловік помер від ускладнення COVID-19 ще за 10 днів до голосування.

Про це повідомляє умунська служба “Радіо Свободи”.

Зазначається, що перемога небіжчика невипадкова. Соціал-демократична партія активно закликала голосувати за свого кандидата, щоб пізніше провести у місті перевибори.

Ім’я Йона Алімана було у виборчих списках до останнього моменту. Його партія навіть випустила передвиборчі фото чоловіка. Всього з 1600 виборців, які проголосували на виборах 27 вересня, 1020 віддали голос за колишнього мера.

На початку вересня у 57-річного Йона Алімана діагностували COVID-19. Після госпіталізації його стан погіршився. Обстеження показали, що в чоловіка до того ж був гепатит. Він помер 17 вересня у лікарні в Бухаресті.

Нагадаємо, на момент 28 вересня, у грецькій в’язниці під вартою знаходяться 186 українських моряків - їх звинувачують у перевезенні нелегальних мігрантів. Родичі ув'язнених стверджують, що ув’язненні моряки стали жертвою міжнародної мафії.

Вийти в ефір