Останні новини

В РНБО вимагають від ЦВК оголосити результати місцевих виборів

В Раді національної безпеки і оборони України закликали Центральну виборчу комісію негайно оголосити всі результати місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня. Лист із вимогою на ім'я голови ЦВК Олега Діденка направив секретар РНБО Олексій Данілов.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

"Апаратом Ради національної безпеки і оборони України фіксується зростання соціальної напруженості і, як наслідок, виникнення ризиків національній безпеці в ситуації, пов'язаної з питанням недостатнього інформування суспільства про офіційні результати виборів", - заявив Данілов.

У відомстві наголосили, що згідно з календарним планом, офіційні результати голосування повинні були бути оголошені до 6 листопада включно.

"Разом з тим на сьогодні в певній частині територіальних округів результати голосування з місцевих виборів не встановлені", - зазначив секретар РНБО.

Нагадаємо, що під час виборів були зафіксовані численні порушення законодавства. Мешканці міста обирали майбутнього мера з 24 кандидатів та депутатів місцевих та обласних рад з 15 різних партій. Перше місце з 38,3% зайняв діючий міський голова Геннадій Труханов, другу сходинку посів Микола Скорик із 19,5% голосів виборців, замикає трійку Петро Обухов з 11,5% голосів.

Вийти в ефір
26.11