Останні новини

В погоні за перемогою: одеситка Світоліна розпочала змагання у Штутгарті з перемоги над німкенею

Українка має непогані шанси на успіх на турнірі.

Видатна одеська тенісистка Еліна Світоліна з перемоги почала виступи на ґрунтовому турнірі WTA 500 в німецькому Штутгарті. Нашій спортсменці вдалося обіграти колишню першу ракетку світу Анжелік Кербер, яка зараз знаходиться на 26-му місці світового рейтингу.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Sport.ua.

Матч тривав 94 хвилини, Світоліна перемогла суперницю в двох сетах з рахунками 7:6, 6:3.

Зазначимо, що наша спортсменка обіграла німкеню вже в сьомий раз поспіль і за особистими зустрічами веде з перевагою у чотири перемоги - 9:5 на користь Еліни.

У чвертьфіналі одеситка зіграє з незручною для себе опоненткою Петрою Квітовою з Чехії, яка переграла гречанку Марію Саккарі.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!