Останні новини

В офіційному Twitter-акаунті НАТО з’явився запис українською мовою

У запису нагадали, що Україна стала першим партнером, який взяв участь у Силах реагування НАТО.

В офіційному акаунті Twitter Об'єднаного командування сухопутних військ НАТО (LANDCOM) з'явився запис українською мовою. В ньому зазначено, що наша країна - цінний партнер Альянсу. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційну сторінку Об'єднаного командування сухопутних військ НАТО.

Читайте також: Стала відома головна умова вступу України в НАТО - подробиці

У повідомленні говориться, що Україна стала першим партнером, який взяв участь в Силах реагування НАТО.

"Україна є цінним партнером Альянсу як один з шести наших партнерів з розширеними можливостями", - пишуть в командуванні НАТО.

Також наголошується, що в штабі LANDCOM працює один український офіцер. До запису долучені фото українських військових.

Довідка. LANDCOM відповідає за координацію і синхронізацію сухопутних військ НАТО і партнерів. Штаб-квартира розташована в Ізмірі, Туреччина.

НАТО.jpg

Скріншот Twitter NATO Allied Land Command

Нагадаємо: 

  • Віцепрем’єр-міністр з питань європейської інтеграції України Ольга Стефанішина доручила розпочати підготовку проєкту Річної національної програми (РНП) під егідою Комісії НАТО на 2022 рік. Включно з навчальними програмами для держслужбовців у сфері євроатлантичної співпраці.
  • Корабель "Томас Хаднер" залишає Чорне море після завершення своєї участі у навчаннях "Морський щит 2021". Метою тренувань було забезпечення безпеки на морі на підтримку союзників НАТО - Туреччини, Болгарії та Румунії та партнерів в регіоні - України й Грузії.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04