Останні новини

В Одеських пологових будинках будуть безкоштовно лікувати недоношених малюків: мерія виділила кошти

В Одесі медики зможуть безкоштовно лікувати недоношених дітей.

В Одесі всіх недоношених новонароджених будуть забезпечувати життєво важливим препаратом для профілактики синдрому дихальних розладів. Мерія міста виділила кошти на закупівлю препарату “карбетоцин” та сурфактанту, які можуть врятувати життя багатьох дітей та їх матерів.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційну сторінку ОМР.

Читайте також: ВООЗ не зафіксувала жодного випадку смерті внаслідок щеплення вакциною проти COVID-19.

Завдяки програмі “Здоров’я” Одеська мерія закупила життєво важливий препарат сурфактант для профілактики і лікування синдрому дихальних розладів за кошти міського бюджету. Ця речовина сприяє розкриттю легенів у новонароджених, що врятує життя багатьох малюків. Він дозволяє виходжувати дітей з масою тіла від 500 грамів. 

Відомо, що минулого року у місті направили 1 мільйон 944, 5 тисяч гривень на забезпечення всіх малюків сурфактантом, Завдяки цьому у лікарнях не зареєстровано жодного випадку перинатальної смертності через синдрому дихальних розладів.

Також за програмою в Одесі придбали препарат “карбетоцин” для запобігання масивних післяпологових кровотеч у жінок. У 2020 року 1750 жінок отримали ліки на суму 988, 3 тисячі гривень.

Нагадуємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
09.03