Останні новини

В одеських лікарнях встановлять стенди з інформацією про вільні ліжка для хворих на COVID-19

Такий крок пов'язаний із заявами активістів про відсутність місць.

В одеських лікарнях встановлять спеціальні стенди з інформацією про вільні місця для хворих на COVID-19. Таке доручення на засіданні оперативного штабу Одеської міськради дав Геннадій Труханов.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на засідання оперативного штабу Одеської міської ради.

Читайте також: В Одесу доставили перші дози Pfizer

Міський голова переконаний, що головні лікарі медустанов надають повністю коректну інформацію про вільні ліжкомісця. А такий крок, на його думку, зупинить напади громадськості. 

“У кожній лікарні в приймальному відділенні підготуйте будь ласка якийсь стенд, на якому буде написано скільки вільних ліжкомісць є в наших лікарнях”, - звернувся Труханов до голови Департаменту охорони здоров’я Олени Якименко. 

Він вважає, що заяви громадських діячів і активістів про те, що вільних ліжок немає, це “шантаж і підробка”

“От цим брехунам, які це кажуть, потрібно максимально прозоро зробити цю ситуацію”, - заявив Труханов.   

Нагадаємо: 

  • Станом на ранок 19 квітня в Одеській області виявили 372 нових випадки захворювання на COVID-19. З початку пандемії у нашому регіоні лабораторно підтвердили 126 828 хворих.
  • Станом на 19 квітня в Одесі на карантин закрито 260 початкових класів, 48 з яких припинили роботу у звичайному режимі через захворюваність, інші - за заявами батьків. Також кількість шкіл, які виявили бажання вчитись у дистанційному форматі, скорочується. Так, за тиждень більше ста класів повернулись на офлайн навчання.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05