Останні новини

В Одеський пункт обігріву на Куликовому полі щодня приходять погрітися понад 400 осіб

Намет для обігріву бездомних повинні були демонтувати минулого тижня, однак через погіршення погоди її вирішили залишити до кінця лютого.

Голова громадської організації “Нове життя”, Федір Герасимов розповів, що в останні дні кількість страждаючих від холоду, які прийшли до пунктів обігріву, істотно зросла. В результаті гостям пункту доводиться грітися по черзі, багато хто приходить вже з серйозними обмороженнями кінцівок.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на “Подслушано Одесса”.

Читайте також: Масову вакцинацію від COVID-19 підтримують майже 78% медиків

Пункт обігріву.jpg

Фото: Суспільне

Намет для обігріву бездомних повинні були демонтувати минулого тижня, однак через погіршення погоди її вирішили залишити до кінця лютого. Волонтери просять усіх небайдужих допомогти пункту - тут дуже потрібна одноразовий посуд, крупи, чай, цукор і бинти.

На жаль, з початком морозів в Одесі почали фіксуватися випадки загибелі людей від переохолодження. Так, 15 лютого з території залізничного вокзалу в реанімацію однієї з міських лікарень доставили невідомого чоловіка 35-40 років, на вигляд бездомного. Врятувати його не вдалося.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!