Останні новини

В Одеській області побільшало птахів та риб - активісти розчистили три річки Дунайського заповідника

Роботи змогли виконати завдяки фінансуванню проєкта “Відновлення водно-болотних угідь та степів регіону дельти Дунаю”.

У 2020 році активісти на річках Когильник, Кагач та Сарата розчистили застарілих гребель та пересипів. В результаті екологи зареєстрували збільшення біорізноманітності там, де провели роботи.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку громадської організації Rewilding Ukraine.

Читайте також: 71 кг риби вартістю 64 тисячі грн - на озері Сасик викрили 4 рибалок у незаконному вилові 

річки

Фото: pexels.com

Відомо, що команда Rewilding Ukraine провела роботи із знищення 10 застарілих гребель та пересипів на річках Когильник, Кагач та Сарата у верхів’ях Сасику. Ці водоймища належать до Дунайського біосферного заповідника. Саме відновлення вільного водотоку призвело до збільшення різноманіття птахів та риби, збільшення площі луків для випасу худоби й посилило природний захист від повеней.

Наразі працівники Дунайського біосферного заповідника почали готувати звіт про вплив на біорізноманіття після проведених робіт. Активісти змогли розчистити річки завдяки фінансуванню проєкта “Відновлення водно-болотних угідь та степів регіону дельти Дунаю”, а також за рахунок коштів, які зібрали шляхом краудфандингу у рамках європейської Ініціативи зі знесення гребель.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05