Останні новини

В одеському університеті МВС відкрили діораму про захисників Донецького аеропорту. Відео

В діорамі художником використані візуальні символи війни та миру, добра і зла

В Одеському державному університеті внутрішніх справ увічнили пам'ять про оборону Донецького аеропорту у 2014-2015 роках. Боротьба за летовище тривала 242 дні – це стало символом мужності українських військових, добровольців, медиків і волонтерів. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку ректора ОДУВС у Facebook В'ячеслава Аброськіна. 

Читайте також: В республіці Конго загинув український військовий з 11-ї бригади армійської авіації “Херсон”

В діорамі художником використані візуальні символи війни та миру, добра та зла, поєднуючи дві площини в контрастному протиставленні. Найбільший емоційний ефект досягається завдяки усвідомленню, наскільки хиткий мир, і що несе війна.

"Ця діорама є символом незламності "кіборгів", даниною шани тим, хто стояв на смерть у боях з окупантами, нагадуванням кожному з нас про героїв, які виборювали і сьогодні продовжують виборювати незалежність нашої держави щохвилини, щодня, часто навіть ціною власного здоров'я і життя", - написав В'ячеслав Аброськін.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FVyacheslav.Abroskin%2Fvideos%2F2563357493956909%2F&width=500&show_text=false&height=282&appId" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

1.jpg

освячення.jpg

навпрои діорами.jpg

каска.jpg

бронік.jpg

Аброськін.jpg

вічна пам'ять.jpg

Фото: В'ячеслав Аброськін/Facebook

Нагадаємо, кримінальний авторитет Міндія Горадзе намагався перетнути кордон між Білорусією та Україною через Одеський аеропорт. Проте його затримали співробітники спецслужб, коли виявили у нього фальшиві документи на ім'я іншої людини.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
09.03