Останні новини

В Одеській області районні управління поліції отримали тимчасових нових керівників - перелік

У всіх районних відділах призначили тимчасових керівників.

13 січня в Одеському районі призначили нових керівників місцевого управління поліції. Крім того, інші райони області також отримали нових очільників, але, всі призначенці тимчасові. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужба ГУНП в Одеській області.  

Одеське районне управління №1

На посаду т.в.о. начальника Одеського районного управління поліції №1 призначено Олександра Коцара. А т.в.о. начальників п’яти підпорядкованих йому відділів поліції стали Віктор Герасименко, В’ячеслав Барба, Олександр Суржик, Сергій Зайков та Володимир Тітомир. 

На посади т.в.о. керівників трьох відділень, підпорядкованих Одеському районному управлінню поліції №1, призначені Олександр Стеценко, Сергій Волков та Олександр Мільчук. Тимчасово виконуючим обов'язки. керівника сектору поліцейської діяльності № 1 Одеського районного управління поліції № 1 призначено Дмитра Малиновського. 

Одесько районне управління №2

Посаду т.в.о. начальника Одеського районного управління поліції № 2 посів Вадим Кулібаба. Тимчасово виконуючими обов’язки начальників підпорядкованих йому двох відділів у Доброславі та Чорноморську призначили Олександра Вінніченко та Євгена Орлова. Посади т.в.о. керівників двох відділень в селищі Овідіополь та селі Усатове обійняли Віталій Афанасьєв та Максим Бойко, а місця т.в.о. керівників двох секторів поліцейської діяльності в містах Чорноморськ та Южне посіли Ігор Чебан та Іван Могорян.

Березівський районний відділ

Т.в.о. керівника Березівського районного відділу поліції став Володимир Панченко, а підпорядкованих йому відділу поліцейської діяльності у селищі Миколаївка та двох відділень поліції в селищах Іванівка та Ширяєве - Сергій Вербицький, Віктор Дудка та Ярослав Фісенко відповідно.

Білгород-Дністровський районний відділ

Посаду т.в.о. керівника Білгород-Дністровського районного відділу поліції обійняв Олег Чукань, а підпорядкованих йому двох відділень поліції в Сараті та Татарбунарах – Олександр Буюклі та Олександр Бодюл.

Болградський районний відділ

Місце т.в.о. начальника Болградського районного відділу поліції посів Роман Галкін, а двох підпорядкованих йому відділень в місті Арциз та селищі Тарутине - Геннадій Петровський та Святослав Візняк.

Ізмаїльський районний відділ

Т.в.о. начальника Ізмаїльського районного відділу поліції став Олександр Кучугура, а двох підпорядкованих йому відділень у містах Кілія та Рені – Іван Триколіч та Микола Піщанський.

Роздільнянський районний відділ

Посаду т.в.о. начальника Роздільнянського районного відділу поліції обійняв В’ячеслав Маковій, а керівниками підпорядкованих йому двох відділень у селищах Велика Михайлівка та Захарівка стали Віталій Славінський та Анатолій Коневщинський.

Подільський районний відділ

На посаду т.в.о. начальника Подільського районного управління поліції призначено Олександра Ноздратенка, а двох підпорядкованих йому відділів поліцейської діяльності в місті Кодима та селищі Окни - Василя Варшавського та Володимира Темрієнко. На посаді т.в.о. начальника відділу поліції № 1 Подільського районного управління поліції в селищі Любашівка опинився Олександр Мазуренко, двох секторів поліцейської діяльності Подільського районного управління в місті Ананьїв та селищі Саврань - Віталій Боднарук та Микола Євтодій, а відділення поліції № 1 в місті Балті - Віталій Мельниченко.

Нагадаємо: