Останні новини

В одеській мерії визначилися кому з малозабезпечених родин оплатять послуги ЖКГ

Допомогу отримають 84 одесити на загальну суму 514 тисяч 960 гривень

В Одесі 15 січня відбулося перше у цьому році засідання комісії з визначення осіб, які потребують адресної муніципальної допомоги. Питання стосувалося тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах і не має змоги своєчасно та в повному обсязі оплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги.

Про таке повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської міської ради.

Комісією було прийнято рішення призначити адресну муніципальну допомогу на погашення заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги 84 мешканцям Одеси на загальну суму 514 тисяч 960 гривень.

5 громадянам надано рекомендації для призначення адресної муніципальної допомоги на погашення заборгованості. Адресна муніципальна допомога на погашення заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги громадянам міста надається в рамках Міської цільової програми на 2021-2023 роки.

жкг.jpeg

Фото: Соцмережі

Нагадаємо, в Одеській міській раді 4 грудня відбулося 23 засідання комісії, на якому розглянули звернення місцевих мешканців. Воно стосувалося виплат адресної матеріальної допомоги на оплату ЖКП малозабезпеченим сім'ям.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok