Останні новини

В одеській школі № 51 через відсутнє опалення учні пішли на дистанційку

Всі ремонтні роботи мають завершити до початку нового начального року.

В школі № 51 склалася важка ситуація з опаленням, яке відсутнє в одній частині приміщень. Останні місяці там температура повітря не підіймалася вище 16 градусів, через це діти пішли на дистанційне навчання.

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: В’ячеслава Трубу затвердили на посаді ректора ОНУ ім. Мечникова

Також відомо, що торік департамент освіти і науки проводив тендер на капремонт школи, але грошей не вистачило. Замінили не всі труби опалення, а лише ті, на які вистачило коштів. В ситуацію втрутилась депутатка міськради Лілія Леонідова.  

“Мені розповіли, що на жаль, без якісного ремонту фасаду ситуація буде продовжуватися. В цьому році на ремонт школи виділено 2 мільйони гривень. Сподіватимемося що фасад також зроблять. Але зі слів батьків я зрозуміла, що необхідна була заміна батарей на які не вистачило виділених 500 тисяч гривень. Їх виділили минулого року на капремонт”, - сказала депутатка.


В школі заявили, що опалення вже вдалося запустити і з 23 лютого діти повернуться до занять в класах.  

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!