Останні новини

В Одеській області закуплять кисневі концентратори за 15 мільйонів гривень - Гриневецький

Наразі у місті виділили 2 813 ліжок для пацієнтів з COVID-19.

Станом на 25 березня в Одесі та області збільшується кількість госпіталізованих людей з COVID-19, через що у лікарнях виникає потреба у додаткових місцях з кисневим забезпеченням. Саме тому з місцевого бюджету буде виділено 15 мільйонів гривень на закупівлю концентраторів.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської обладміністрації у Facebook.

Читайте також: У Чернівецькій області провізор аптеки помер через інсульт - спочатку “списували” на щеплення проти COVID-19

ода.jpg

Фото: ОДА

За словами голови Одеської обладміністрації Сергія Гриневецького, у місті 22 лікарні “першої хвилі” приймають пацієнтів, хворих на коронавірусну інфекцію. Внаслідок значного збільшення кількості нових випадків щодня, виникає потреба у додатковому забезпеченні медичних закладів ліжками з кисневим забезпеченням.

"Загальна кількість виділених ліжок становить 2 813. Також є резервні заклади - "другої хвилі", в яких виділено 996 ліжок. У разі розгортання додаткових 620 ліжок, виникає потреба у додатковому забезпеченні киснем", - пояснив Гриневецький.

Також голова ОДА зазначив, що документи для виділення грошей з міського бюджету готують у Департаменті економічної політики та стратегічного планування, фінансів та охорони здоров’я. А саме за закупівлю кисневих концентраторів відповідає Департамент охорони здоров’я.

Зазначимо, що в Одесі з 24 березня міська лікарня №8 почала приймати на госпіталізацію пацієнтів, хворих на COVID-19. Задля цього, в окремій 4-поверховій будівлі розгорнули 120 ліжко-місць, з яких 100 - підключили до кисню.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04