Останні новини

В Одесі зустрілись представники ВМС ЗС України та Великої Британії - що вони обговорюють

Підготовка під час заходів міжнародного співробітництва є важливим напрямом діяльності Військово-Морських Сил ЗС України.

Сторони обговорили питання розширення курсової підготовки, інструкторської та менторської допомоги для Навчального центру Військово-Морських Сил, Школи водолазів й морських піхотинців та питання підготовки льотного складу авіаційних бригад ВМС у рамках військово-тренувальної місії Великої Британії в Україні ORBITAL. Окремо представниками штабу місії було запропоновано проведення тренувань корабельно-катерного складу та доглядових команд національного флоту на кораблях Королівських ВМС Великої Британії вже цього року.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на ВМС ЗС України.

Читайте також: США передала на одеську базу ВМС ЗСУ 10 швидкісних катерів та 70 спеціалізованих човнів

ВМС.jpg

Фото: ВМС ЗС України

Метою заходу є поглиблення співробітництва та обговорення з представниками національного флоту критеріїв підготовки особового складу ВМС ЗС України, напрямів надання інструкторської допомоги групами інструкторів збройних сил держав-партнерів на 2021 рік.

Підготовка під час заходів міжнародного співробітництва є важливим напрямом діяльності Військово-Морських Сил ЗС України, особливо в контексті підготовки підрозділів національного флоту за стандартами НАТО. Важливо зазначити, що у 2021 році до тренувальної місії Великої Британії долучаться такі країни, як Данія, Швеція, Канада, Литва, Латвія та Естонія.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok