Останні новини

В Одесі вшанували пам'ять військових-інтернаціоналістів. Фото

До меморіалу загиблих в Одесі поклали квіти.

Щорічно в Україні 15 лютого відзначають День вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав. В Одесі люди поклали квіти до меморіалу “Воїнам-землякам, загиблим у афганській війні 1979-1989 рр.” у парку ім. Т.Г. Шевченка на згадку про загиблих.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційну сторінку ОМР.

Читайте також: В Україні вшановують пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

пам'ять...jpg

Фото: ОМР

15 лютого в Україні відзначають День вшанування військових-інтернаціоналістів та 32-гу річницю виведення обмеженого контингенту військ з території Демократичної Республіки Афганістан. Одесити поклали квіти до підніжжя меморіалу “Воїнам-землякам, загиблим у афганській війні 1979-1989 рр.” у парку ім. Т.Г. Шевченка, а у храмах міста відслужили панахиди за загиблими. Зазвичай, 15 лютого в Одесі проходять зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами, а у навчальних закладах відбуваються тематичні заходи.

Згідно зі статистикою, 32 роки тому в Афганістані загинули 4 тисячі українців, 72 зникли безвісти та більше 8 тисяч отримали серйозні поранення. У цей день люди схиляють голови перед українцями, які воювали та загинули у 16-ти країнах світу. 

пам'ять,.jpg

Фото: ОМР

пам'ять.jpg

Фото: ОМР

пам'ять..jpg

Фото: ОМР

квіти,.jpg

Фото: ОМР

меморіал.jpg

Фото: ОМР

квіти.jpg

Фото: ОМР

вшанування пам'яті.jpg

Фото: ОМР

вшанування.jpg

Фото: ОМР

вшанування..jpg

Фото: ОМР

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!