Останні новини

В Одесі військові ЗСУ цьогоріч отримають довгоочікуване житло. Фото

Ускладнив будівництво вандалізм, через який довелося демонтувати старі елементи і прокласти нові.

В Одесі на вулиці Фонтанська дорога, 14 Держспецтрансслужба завершує будівництво багатоповерхівки для військовослужбовців Одеського гарнізону. За планом - спорудження 80-квартирного будинку закінчиться у травні цього року. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Аrmyinform.

Читайте також: У ДБР затримали одеситів, які "заробили" 11,4 млн грн на казармах для військовослужбовців

Реконструкцію з казарми розпочали ще у 2011 року, а поновили у 2015–2016 роках. Наступного року будівельні роботи припинили і покинули напризволяще. Тоді від рук компанії-забудовника постраждали не лише військовослужбовці, а й будівельники, які не отримали зарплати.

На початку 2020 року Міністр оборони доручив відновлення робіт Держспецслужбі транспорту. Відновлювальні підрозділи 8-го навчального Чернігівського центру у березні цього ж року відновили будівництво.

поверх.jpg

Фото: armyinform

За словами заступника голови Адміністрації Держспецтрансслужби полковника Олександра Ціховського, внаслідок недбальства будівельних фірм майже всі попередні обсяги робіт треба було демонтувати. Адже частина була пошкоджена через опади та людський фактор. Зокрема, електромережа вирвана, натяжні стелі порізані, вхідні двері вибиті та зламані, труби та прилади опалення пошкоджені.

кімната.jpg

Фото: armyinform

Натомість інший обсяг робіт не відповідав сучасним будівельним нормам. Приміром, утеплення фасаду будинку з 5-см пінопласту було перероблено на мінвату завтовшки 10 см. Тож кошти попередніх реконструкцій, які безпосередньо впливають на вартість 1 кв. м житла, а це майже 28 млн грн, було витрачено "на вітер".

"Попри технічні складнощі та значні вкладення, пов’язані з демонтажем, усуненням недоробок та прорахунків, зроблених попередниками, держспецтрансівці забезпечили високий темп, технологічну послідовність та зразкову організацію виконання робіт. Наразі тривають благоустрій території, монтаж та пусконалагоджувальні роботи ліфтового обладнання, а також оздоблювальні роботи у квартирах "під ключ". Отже, свято новоселів обов’язково відбудеться", - запевнив Олександр Ціховський.

добгобуд.jpg

Фото: armyinform

Нагадаємо:

  • Приморський районний суд визнав винним інженера технічного нагляду Міністерства оборони України у службовій недбалості. Чоловіка засудили на три роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з технічним наглядом за будівництвом.
  • У приватному секторі на вулиці Петрашевського, 19 мають намір незаконно побудувати новий чотириповерховий комплекс на 8 квартир. ОК ЖБК "Ком’юніті” подало через єдину державну електронну систему у сфері будівництва (сервіс ДІЯ) повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04