Останні новини

В Одесі відбудеться міжнародний екологічний фестиваль приурочений до Дня довкілля

Два роки тому фестиваль проходив 4 травня.

До Дня довкілля, яке відбудеться 17 квітня, влаштують II Одеський міжнародний екологічний фестиваль. Концепцію заходу, основні локації та нові пропозиції вже обговорили. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Одеську міську раду. 

Читайте також: Біля Одеської ОДА знову мітинг - працівники ізмаїльського заводу вимагають скасувати штраф від податкової

Фото: Google imagesФото: Google images

Вперше цей фестиваль відбувся у 2019 році у парку Шевченка. Тоді це стало першим подібним заходом не тільки у нашому місті, а й в Україні. На фестивалі лунали лекції щодо захисту довкілля, проводили майстер-класи, а також можна було дізнатися, які проєкти існують в Одесі. Під час заходу відвідувачі могли придбати екотовари або обміняти речі на непотрібні, які принесли інші гості. Також їх можна було просто пожертвувати. Спеціально запрошеним гостем була став гурт ONUKA. 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04