Останні новини

В Одесі важка ситуація з COVID-19 - голова МОЗ

Натомість у “червоному” Івано-Франківську вона стабілізується.

В Україні станом на 30 березня складна епідеміологічна ситуація з коронавірусом спостерігається у двох містах. Зокрема перевищують поріг заповненості лікарень в Одесі та Києві. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на міністра охорони здоров'я України Максима Степанова в ефірі "Україна 24".

Читайте також: Вакцинація по-одеськи - де записатися і як відбувається процедура

Фото: МОЗФото: МОЗ

"Мені здається, що в Києві досить важка ситуація, дійсно важка ситуація також в Одесі. В Києві ми додаємо зараз ліжка, зокрема в Академії медичних наук ми відфинансуємо 500 ліжок", - заявив він.

Максим Степанов зауважив, що вирівнювання епідеміологічної ситуації в першу чергу залежить від людей. У тому числі треба дотримуватися карантинних обмежень - носити медичні захисні маски, масово не скупчуватися тощо. 

"Щоб ця ситуація вирівнялася, і у нас вже є приклад, який я постійно привожу, - треба просто дотримуватися введеним жорстким карантинним обмеженням. Ми повністю стабілізували ситуацію в Івано-Франківській області, а вона палала. Коли ми бачили там темпи зростання, то було жахливо", - підкреслив міністр.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04